Centrum Hydrauliki Siłowej Świdnica

58-100 Świdnica, ul. Bystrzycka 17, POLAND

Biuro obsługi klienta

biuro@chss.pl

PN-PT: 6:30 - 16:00

Oferty i wyceny:

+48 570 366 299

oferty@chss.pl

chss
Konfigurator
wkrótce dostępny
Witaj w naszym sklepie online! Zaloguj się, aby mieć dostęp do swojego konta, przeglądać swoje zakupy, śledzić interesujące treści i otrzymywać powiadomienia. Zaloguj się
Pierwszy raz w sklepie? Załóż konto

Twój koszyk jest pusty

Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa - 35_1.png
Nowa strona internetowa - 35_1.png

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

 

Mamy przyjemność poinformować naszych Klientów, że mogą już korzystać z naszej nowej, odświeżonej strony internetowej firmy CHSS, dzięki której będą Państwo mieli okazję lepiej poznać nas oraz usługi jakie oferujemy.  

 

Z myślą o Państwa potrzebach, a także o funkcjonalności oraz rozwoju naszej firmy stworzyliśmy nową, bardziej przejrzystą stronę internetową. Przygotowaliśmy również bogaty katalog naszych produktów. Poza przedstawieniem naszych produktów oraz ofert i usług jakie wykonujemy chcielibyśmy Państwu także na bieżąco przekazywać aktualności i informacje dotyczące naszej firmy. Wprowadzone zmiany mają za zadanie zwiększyć komfort jej użytkowania, a także nawigację. 

 

Mamy nadzieję, że nowy wizerunek oraz strona internetowa przypadnie Państwu do gustu oraz pozwoli w prostszy, szybszy i sprawniejszy sposób znaleźć wszelkie potrzebne informacje o naszej firmie oraz o oferowanych przez nas produktach. Strona jest responsywna, czyli dostosowana do wszelkich urządzeń mobilnych.

 

Zapraszamy zatem do częstych wizyt na naszej stronie oraz korzystania z naszych usług i produktów.