Centrum Hydrauliki Siłowej Świdnica

58-100 Świdnica, ul. Bystrzycka 17, POLAND

Biuro obsługi klienta

biuro@chss.pl

PN-PT: 6:30 - 16:00

Oferty i wyceny:

+48 570 366 299

oferty@chss.pl

chss
Konfigurator
wkrótce dostępny
Witaj w naszym sklepie online! Zaloguj się, aby mieć dostęp do swojego konta, przeglądać swoje zakupy, śledzić interesujące treści i otrzymywać powiadomienia. Zaloguj się
Pierwszy raz w sklepie? Załóż konto

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Projektowanie i budowa zasilaczy hydraulicznych

Projektowanie i budowa zasilaczy hydraulicznych

Czytając poniższy artykuł, który skupia się na projektowaniu zasilaczy do napędów hydraulicznych dowiedzą się Państwo, dlaczego spełniają one tak ważna funkcję. Poznacie Państwo ich liczne zalety, a także odkryją, czym dokładnie zajmujemy się w naszej firmie, a mowa tutaj o projektowaniu i budowie tych systemów. Przedstawimy dokładnie jak wygląda przebieg naszej pracy, na czym się skupiamy i jakie efekty daje współpraca właśnie z nami!
Projekt i realizacja ruchomej ścianki wspinaczkowej

Projekt i realizacja ruchomej ścianki wspinaczkowej

Z przyjemnością informujemy naszych Klientów, że firma CHSS rozpoczęła pracę nad nowym, interesującym projektem – układem sterowania oraz układem hydraulicznym  ruchomej ścianki wspinaczkowej opartym na zaawansowanej technologii hydrauliki siłowej. Jako autorzy tego projektu jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia tej ulepszonej formy ścianki wspinaczkowej na rynek. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników poświęcił wiele czasu, aby dopracować projekt do perfekcji i bardzo się cieszymy, że możemy go już Państwu przedstawić.
Nowa strona internetowa 2023-06-26

Nowa strona internetowa

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Mamy przyjemność poinformować naszych Klientów, że mogą już korzystać z naszej nowej, odświeżonej strony internetowej firmy CHSS, dzięki której będą Państwo mieli okazję lepiej poznać nas oraz usługi jakie oferujemy.

Regeneracja Siłowników Hydraulicznych

Regeneracja Siłowników Hydraulicznych

Siłowniki hydrauliczne są elementami każdego układu hydraulicznego. Występują w maszynach rolnych, budowlanych, leśnych i górniczych, układach samochodów osobowych i wielu innych maszynach. Mimo, że ich działanie nie jest skomplikowane, składają się z elementów, które mogą ulegać awarii, dlatego tak ważna jest ich regeneracja, w celu przywrócenia im ich sprawności. 

Nowe godziny pracy biura obsługi klienta 2023-06-06

Nowe godziny pracy biura obsługi klienta

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowe godziny pracy Naszego biura obsługi klienta. Godziny zostały zmienione z myślą o Naszych Klientach oraz ich potrzebach.